Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Więsławice-Parcele

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Więsławice-Parcele

Więsławice-Parcele,kujawsko-pomorskie

3 490 000 zł741,20 m² 4 708,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:76 100 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Pałac w stylu eklektycznym o cechach barokowych, o ogólnej powierzchni użytkowej ok. 741,20m2, wzniesiony w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Więsławice-Parcele,kujawsko-pomorskie

930 000 zł306,40 m² 3 035,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Jednorodzinny w Więsławicach-Parcele gm. Kowal Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, jednorodzinny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 132.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Przedmiejska

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

420 000 zł88,59 m² 4 740,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stop! Jeśli szukasz mieszkania w centrum - właśnie je znalazłeś! To nie jest zwykła oferta. To miejsce, które daje komfort życia, świetną lokalizację i realną wartość inwestycyjną Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Michelin,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

290 000 zł45,68 m² 6 348,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,68m2 z miejscem parkingowym. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Wieniec(Więsławice-Parcele + 25 km)

1 595 000 zł390 m² 4 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 330 m | 7 100 m działki | Wieniec Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i realnego potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rybnicka

Rybnica,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

115 000 zł292 m² 393,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej o powierzchni 292 m , położonej w zadbanym i popularnym ogrodzie działkowym Wiosenka we.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Włocławek

Michelin,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

675 000 zł1 297 m² 520,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania piękną działkę 1297 m w pobliżu szkoły na Michelinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

32,73 zł/m²550 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu lokal na wynajem. Powierzchnia 550m. Centrum Lokal znajduje się w piwnicach funkcjonującego hotelu. Wolne miejsca parkingowe. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Królewiecka

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum Włocławka: - z miejscami parkingowymi na terenie, - na obszarze przeznaczonym pod usługi lub zabudowę mieszkaniową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu lokal o powierzchni 35m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do pracy. Lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

199 999 zł29,50 m² 6 779,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 29,5m2, znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Więsławice-Parcele + 19 km)

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękny, intrygujący, duzy apartament w samym sercu Włocławka. Mieszkanie mieści się w starej kamienicy, ponad stuletniej, obecnie kamienica została odnowiona (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrodzona Więsławice-Parcele

Więsławice-Parcele,kujawsko-pomorskie

890 000 zł1 150 m² 773,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Cena do negocjacji. Budynek składa się z: - części magazynowej o rozmiarach szerokości 23 m, długości 24 m i wysokości 9 m, - część biurowa ( dwukonodygnacyjna) o powierzchni każdej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij